Bişektomi İle Elmacık Kemiklerini Belirginleştirmek   

Bişektomi İle Elmacık Kemiklerini Belirginleştirmek  

Keskin yüz hatlarına sahip olmak günümüz için önemlidir. Kapalı burun estetiği bu yüzden hem kadınların hem de erkeklerin tercihleri arasındadır. Burnun ucu daha keskin ve yukarıda kişinin güzelliğini yansıtır. Kemerli yapı gibi görünümü bozan durumlar varsa hemen bu duruma müdahale edilir. Kişinin çehresinde tam anlamı ile güzel bir görünüm sağlanır.

Bazen tabii ki burun estetikleri sonrasında birtakım şikayetler yer alabilir. Burun hassas yapısıyla öne çıkmaktadır. Bu yüzden operasyonlarda küçük bir ihtimal de olsa istenmeyen durumlar görünebilir. Bu durumlarda revizyon burun estetiği gibi son dokunuşlar da yapılabilir. Tabii ki estetik operasyonlarının hepsi bu kadar zor değildir. Daha basit operasyonlar da bulunur. Nispeten kısa süreli olan bu operayonlar ile istenilen görünüme kavuşulabilir.

Bişektomi operasyonu kısa süreli kolay bir operasyondur. Bu demek değildir ki her cerrah başarı ile gerçekleştirebilir. Mutlaka cerrah tercihlerinizde araştırma yapmalısınız. Doğru cerrah tercihi ile hareket etmelisiniz. 45 dakikalık bir süreç dahilinde istenilen operasyon gerçekleştirilir. Kısa süre içerisinde taburcu olursunuz.

Bişektomi biliyorsunuz ki elmacık kemiklerini ön plana çıkarmaktadır. Yukarıda yüz hatlarının keskinleşmesinden bahsetmiştik. Bu açıdan baktığımızda bişektomi operasyonunun gerçekten de istenilen keskin yüz hatlarına sahip olunmasında katkısı büyük olmaktadır. Yanaktan alınan yağlar, yüzün daha ince uzun hatlara sahip olmasını sağlamaktadır. Elmacık kemikleriniz de işte bu şekilde çok daha ön plana çıkmaktadır.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Burun Estetiği (Rinoplasti) Hakkında Tüm Merak Edilenler

Burun Estetiği (Rinoplasti) Hakkında Tüm Merak Edilenler

Spa ve Masaj Hizmeti

Spa ve Masaj Hizmeti

Epilasyon ve İstenmeyen Tüyler

Epilasyon ve İstenmeyen Tüyler

Kaliteli  Protez Saçlar Oscar Hair’de En Uygun Fiyatlarla Yapılıyor

Kaliteli Protez Saçlar Oscar Hair’de En Uygun Fiyatlarla Yapılıyor

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir