Mobil Kullanıcılarının E-Ticaret Sitelerinden Beklentileri

Mobil Kullanıcılarının E-Ticaret Sitelerinden Beklentileri

Mobil platformun gelişmesiyle birlikte insanlar alışverişlerini de tabii ki mobil platformu kullanarak gerçekleştirmeye başlamışlardır. Bu açıdan, Kıbrıs web tasarım hizmetlerimizde, mobil uygulama üretimi yapmakta olan firmamız olarak, sizlere müşterilerin beklentilerinden bahsetmek istiyoruz. Eğer bu talepleri doğru analiz edemezseniz, ne yazık ki çok yüksek sayıda müşteri kaybına uğrayabilirsiniz. Artık hız dünyasındayız ve müşteriler hızlı olanı, dinamik olanı elde etmek istiyorlar. SEO optimizasyonu güçlü olan bir sitenin açılış hızından tutun da, görsellerin kaliteli olması ve mümkünse bol olmasına kadar her detay müşterilerin beklentileri arasındadır. Lefkoşa web tasarım hizmetlerimizde de görsel tasarıma önem verirken, sitenin teknik SEO detaylarını da güçlü kılıyoruz. Ve bütün bu hizmetlerimiz aşağıdaki müşteri taleplerine mutlaka yanıt verecek şekilde gerçekleşmektedir:

Kayıt formu alanı

Kayıt esnasında müşteriler kendilerinden uzun ve sıkıcı detaylar bekleyen internet sitelerinden kaçmaktadırlar. Hele ki mobil platformda birkaç ‘’tık’’ ile hareket etme imkanı varken neden uzun uzun hayat hikayesini anlatmayı tercih etsin ki?

Görsel düzen ve planlama

Ürünün kesinlikle kaliteli ve mümkünse farklı açılardan çekilmiş olan görselleri yer almalıdır. Mutlaka detaylar ile uygunluk göstermesi zorunlu olan görsel planlama düzeni yer almalıdır. Kıbrıs yazılım hizmetlerimizde, görsel düzenin SEO’ya uyumluluğunu göz önünde bulundurarak bu ürün yerleştirmelerini yapmaktayız.

Stok ve fiyat bilgisi

En önemli iki konu stok ve fiyat bilgisidir. Müşterinin bu bilgilere ulaşabiliyor olması, alışverişini o anda yapıp yapmaması kadar keskin iki karardan bir tanesini seçmeye yönlendirebilecek kadar özel bir konudur.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Ücretsiz Firma Rehberi

Ücretsiz Firma Rehberi

Hile Satış Yapan Web Sitesi

Hile Satış Yapan Web Sitesi

Cod Warzone Hileleri Satın Al

Cod Warzone Hileleri Satın Al

Tiktok Organik Takipçi Satın Al

Tiktok Organik Takipçi Satın Al

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir