Dijital Belediye Yardımlaşma Platformu

Dijital Belediye Yardımlaşma Platformu

Dijital belediyecilik, e-belediye hizmetleri de, artık internetin bizlere sunduğu, gündelik yaşantımızın bir gerçeği haline gelmiş durumdadır. Sahip olduğumuz internet dünyası içerisinde, artık biliyorsunuz ki, birçok ihtiyacımızı giderebiliyoruz. Bu ihtiyaçlarımızın litesi, bazen sosyal açıdan, bazen ise çok daha teknik detaylar olabiliyor. Belediyeler de, dijital dünyanın bizlere sunmuş olduğu imkanları kullanarak, yardımlaşma furyasında yerini alıyor, hizmetlerini ulaştırıyor.

Belediye forumu olarak görev alan bu alanlarda, herhangi bir siyasi partiye aidiyet yoktur. Forumlar içerisinde üyeler, diğer üyeler ile etkileşim halinde oluyor. En önemli konu iletişim halinde kalmaktır. Yardımlaşmaktır. Hiçbir şekilde bir ideolojinin peşinden gitmek ya da bir ideolojiye bağlı kalmak gibi bir durum bulunmuyor. Her üye, sadece tek bir amaç için forumlara üyelik gerçekleştiriyorlar. Yardımlaşmak ve insanların yardım taleplerine kayıtsız kalmamak.

Üyelik için herhangi bir şekilde ödeme yapmıyorsunuz. Veya kimlik doğrulaması da istenmiyor. Ancak günümüzün artık sosyal medya tabirleri arasında yer almakta olan ‘’trollük’’ payesini edinmenize de izin verilmiyor. Bu tip belediye forum alanlarında, çeşitli moderatörler görevlerini almaktadırlar. Kurallar çerçevesinde, düzeni sağlıyorlar. Belediyelerle ilgili haberlerin yayınlanmasında, genel forum içi dinamiklerde görev alıyorlar.

Girişinizi yaptıktan sonrasında, forum içerisinde paylaşım yaparak, katkıda bulunabiliyorsunuz. Soru cevap alanları bulunuyor. Bunun yanında, verimlilik sağlayacak olan çeşitli paylaşım alanları da vardır. Üyelerin dijital ortamda işlerine yarayabilecek olan çeşitli paylaşımlara yer verilmiştir. Antivirüs programlarına dair anahtarlar paylaşılarak, kullanıcılara ulaştırılıyor.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Ücretsiz Firma Rehberi

Ücretsiz Firma Rehberi

Hile Satış Yapan Web Sitesi

Hile Satış Yapan Web Sitesi

Cod Warzone Hileleri Satın Al

Cod Warzone Hileleri Satın Al

Tiktok Organik Takipçi Satın Al

Tiktok Organik Takipçi Satın Al

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir