Bindallı ve Kaftan Modelleri

Bindallı ve Kaftan Modelleri

Geçmişten günümüze kadar gelen bayanların kına gecelerinde tercih ettiği bindalli modelleri farklı renklerde de modellerde hazırlanarak bu şekilde her zevke uygun seçenekler sunulmaktadır. Yöresel bir kıyafet seçeneği olmasının yanı sıra özellikle günümüzde bayanların kına gecesinde tercih etmiş olduğu birbirinden farklı tarzlardaki bindallılar kına gecesine özel olarak tasarlanarak bu şekilde dikimi yapılmaktadır.

Bindallı ile birlikte kullanılan kaftan modelleri kıyafetin üst kısmına girerek bu şekilde bir bütün haline gelmesi sağlanmaktadır. Özellikle uyumlu renklerin birlikte kullanıldığı kıyafet seçenekleri daha farklı ve etkileyici bir görüntü oluşmasına yardımcı olmaktadır. Düğün öncesi yapılan nişan organizasyonu için gelin adaylarının tercih ettiği kıyafetler nişanlık olarak adlandırılmaktadır. Kabarık veya sade şekilde hazırlanan kıyafet seçenekleri özellikle gelinlerin bu törende daha dikkat çekici ve zarif görünmesini sağlayacak tasarımları ile hazırlanmaktadır. Kullanılan kumaş seçeneklerine göre hazırlanan modeller farklılık göstermektedir.

2020 Gelinlik Modelleri

Gelin adayları düğünde tercih ettiği kıyafete gelinlik denilmektedir. Genel olarak beyaz veya beyaz tonlarında hazırlanan gelinlikler günümüz modasına uygun şekilde tasarlanarak bir şekilde farklı renk seçenekleriyle de gelin adaylarının beğenisine sunulmaktadır. Kullanılan kumaşlara göre değişen modeller için özellikle Fransız danteli veya tül detayı ile şekillendirme yapılmaktadır. Balık, prenses, kabarık gibi birbirinden farklı modellerde hazırlanan gelinlikler her sezon bayanların düğün için yapmış olduğu hazırlıkları arasında yer almaktadır.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Pantolon İçin Kumaş Nasıl Seçilir?

Pantolon İçin Kumaş Nasıl Seçilir?

Kişiye Özel Kanvas Tablo Siparişi

Kişiye Özel Kanvas Tablo Siparişi

Tadilat ve Dekorasyon Hizmetleri

Tadilat ve Dekorasyon Hizmetleri

Hayaller Dükkanı 2021’de de Tüm Organizasyonlarınızda Yanınızda

Hayaller Dükkanı 2021’de de Tüm Organizasyonlarınızda Yanınızda

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir